NASZE USŁUGI

GONG to agencja kreatywna, zajmująca się nowoczesną zintegrowaną komunikacją marketingową. Taką, która łączy możliwości tradycyjnych mediów z siłą dialogu i interakcji w mediach cyfrowych.

Strategia i Analiza

Spostrzeżenia wynikające z analizy potrzeb klienta zamieniamy na strategię komunikacji w mediach cyfrowych i tradycyjnych. Tworzone rozwiązania, stanowią kompleksowy plan budowy wizerunku marki i pozycjonowania jej w świadomości konsumentów. Wiemy, że najlepsza strategia to taka, której efekty realizują cele marketingowe i biznesowe.

Kreacja

Projektujemy spójne doświadczenie marki, obejmujące wszystkie kanały jej obecności - Digital, ATL, BTL. Poprzez połączenie kreatywnych koncepcji z użytecznością realizacji w jasny sposób komunikujemy wartości marki, jednakowo w każdym punkcie jej styku z konsumentem.

Kampanie zintegrowane

Tworzymy zintegrowane kampanie reklamowe, wykorzystujące siłę współdziałania kanałów cyfrowych i tradycyjnych. Poprzez kompleksowe działania promocyjne umożliwiamy markom skuteczne dotarcie do klientów, w zintensyfikowany i zróżnicowany sposób, zachowując jednocześnie spójność komunikatu.

Marketing Interaktywny

Projektujemy kampanie z zakresu marketingu internetowego z użyciem narzędzi najbardziej efektywnych i dopasowanych do oczekiwań klienta . Działamy kompleksowo, dzięki czemu optymalizujemy kampanie na każdym jej etapie, mając na celu dostarczenie jak najlepszych efektów biznesowych i wizerunkowych.

Platformy i aplikacje

Tworzymy rozbudowane i w pełni skalowalne aplikacje oraz platformy komunikacji online. Ich wykorzystanie pozwala markom zbliżyć się do konsumentów, oferując im unikalną wartość dodaną. Projektowane rozwiązania, będące w pełni zintegrowane z mediami społecznościowymi wspierają dynamiczny rozwój marki w mediach digital.

Strategia Contentu

Content to własność marki, która promuje jej wartości. Pomagamy markom mówić to, co chcą powiedzieć swoim klientom, w zrozumiały, atrakcyjny i budujący zaangażowanie sposób.

Gry

Projektujemy gry reklamowe będące idealnym dopełneniem strategii marketingowej. Pomagamy markom dotrzeć do świadomości konsumentów w przystępny sposób, związany z dostarczaniem im atrakcyjnej i niebanalnej rozrywki.Tworzymy wciągające gry o ciekawej fabule, stanowiące doskonałe narzędzie nieinwazyjnej promocji i komunikacji marketingowej.

Mobile i ekrany dotykowe

Projektujemy aplikacje na najpopularniejsze platformy oraz urządzenia mobilne.Tworzone rozwiązania, wspomagają działania promocyjne marek, wykorzystując najnowsze możliwości ekranów dotykowych, geolokalizacji oraz Augmented Reality. Dzięki temu telefon, będący stale pod ręką konsumentów, wykorzystujemy jako idealny kanał komunikacji marketingowej dla nowoczesnych marek.

Social media

Pomagamy klientom łączyć ich biznes z obecnością w mediach społecznościowych. Projektujemy zintegrowane kampanie, bazujące na kreatywnych koncepcjach, dostosowanych do unikalnego charakteru i języka komunikacji marki. Tworzymy społeczności, które przyciągają uwagę internautów i angażują ich do głębszego dialogu.

Produkcja

Zajmujemy się kompleksową produkcją zarówno dla mediów tradycyjnych jak i nowoczesnych kanałów interaktywnych. Nasza produkcja obejmuje tworzenie angażujących aplikacji online, rozbudowanych platform oraz produkcji filmowych na potrzeby kampanii marketingowych.