Gongowy dział kreacji zyskał niedawno aż trzy nowe osoby: Piotra Stawowiaka, Zuzę Chrzanowską oraz Marcina Szmidta. 

 

Piotr Stawowiak 

Import z Krakowa, z wykształcenia psycholog, w GONGu objął stanowisko Senior Copywritera. Wymyślał i pisał dla takich marek, jak: Volkswagen, Honda, Bakoma, Wilkinson, Hoop Cola, Rexona, Kia czy Lay’s. W ostatnich latach większość czasu spędzał w agencjach Hand Made i Insignia.

Piotr Stawowiak

Zuza Chrzanowska

Do ekipy GONGa dołączyła również Zuza Chrzanowska, ilustratorka i graficzka, która swoją przygodę z projektowaniem zaczęła na Wydziale Artystycznym Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie. Poprzednio związana z Agencją Reklamową Art Group, rysowała i projektowała między innymi dla marek: IMI Hydronic Engineering, Tauron, ING Bank Śląski czy Saint-Gobain. Marzy o tym, żeby w niedalekiej przyszłości skompletować zbroję szturmowca i stworzyć własny komiks.

Zuzanna Chrzanowska

Marcin Szmidt

To nasz nowy Art Director. Pracował wcześniej dla takich klientów, jak Durex, Smirnoff, Vichy, WWF, Fortum czy Tyskie, reprezentując barwy TBWA Warsaw. Jest zdobywcą brązowych KTR’ów w kategorii media (Perfect Creative Match), wyróżniony na konkursie Young Creatives w kategorii Design (Lenovo Yoga) i nominowany w kategorii Cyber (Oddam nieużywane). W czasie wolnym projektuje plakaty, maluje kaski sportowe, jeździ na rowerze i kombinuje jak przenieść góry do Warszawy (albo chociaż jakoś je przybliżyć).

Marcin Szmidt