Team GONGa powiększył się o nowe osoby. Do działu Client Service dołączyły: Anna Zuzanna Balcerowska, Patrycja Złotnicka-Rudolf i Anna Gładoch. 

 

Anna Zuzanna Balcerowska

Account Manager w pracy i w życiu. Wcześniej dbała o klientów w Blueberry i Artegence, poznając tajniki rynków FMCG, multimediów, bankowości i telekomunikacji. Dla Danonków i Activii zdobywała nagrody (2x Mixx i 2x Webstar), dla Sony SCEE prowadziła projekt na wszystkie rynki Europy środkowo-wschodniej, obsługiwała Play. Prywatnie założycielka fundacji Tłocznia, realizowała też projekty pro-bono jako producentka video. Kocha gotować, karmić i jeść. Marzy o hodowli mopsów.

Anna Zuzanna Balcerowska
Patrycja Złotnicka-Rudolf

W GONGu zasiliła drużynę Project Managerów. Absolwentka Stosunków Międzynarodowych i Psychologii Biznesu. Wcześniej kierowała zespołami działu obsługi klienta oraz działu handlowego w agencji marketingowej 4People oraz pracowała jako Project Manager w takich firmach jak i-Systems czy Positive Power. Po godzinach rozwija się w temacie coachingu i skutecznie przekonuje do zdrowego żywienia. Sukcesywnie przesuwa też swój podróżniczy horyzont.

Patrycja Złotnicka-Rudolf
Anna Gładoch

Od niedawna Project Manager w GONGu. Absolwentka filologii polskiej, studiowała też na Uniwersytecie we Florencji. Przez kilka lat była dziennikarką w śląskich mediach. Pracę w branży reklamowej zaczęła 6 lat temu w Agencji Reklamowej Formind, a ostatnie 4 lata spędziła w PIMEDIA zajmując stanowiska kierownika zespołu i Senior Project Managera. Specjalizowała się przede wszystkim w zamówieniach publicznych. Pracowała dla takich klientów jak PKP Polskie Linie Kolejowe, Eurolot, czy Tauron.

AG