Marka Książęce (Kompania Piwowarska) poszerzyła swoją kolekcję o piwa bezalkoholowe: Książęce IPA 0,0% i Książęce Złote Pszeniczne 0,0%.
Książęce IPA 0,0% i Złote Pszeniczne 0,0% Kompanii Piwowarskiej są już dostępne w sklepach w całej Polsce. 25 kwietnia startuje kampania reklamowa obejmująca emisję spotu w telewizji i mocne wsparcie komunikacyjne w Internecie.

– Jesteśmy podekscytowani wprowadzeniem bezalkoholowych wariantów do naszej kolekcji piw i otwarciem kolejnego rozdziału w historii marki Książęce. Warianty bezalkoholowe naszej marki dają konsumentom więcej okazji do cieszenia się smakiem naszych piw. IPA i Złote Pszeniczne 0,0% są skierowane przede wszystkim do osób, które już rozgościły się w świecie piw Książęce. Konsumentów, dla których ważny jest smak piwa, a identyfikują się z podejściem „Sober is the new sexy” jest coraz więcej – chcemy, by oni również znaleźli coś dla siebie wśród naszych propozycji – mówi Maciej Kuś, brand manager Książęce. Zobacz: Piwo Książęce z nową platformą komunikacyjną „Książęcy świat piw” i smakiem Irish Ale Za koncepcję strategiczną i kreatywną odpowiada agencja Freundschaft, za reżyserię Marcin Filipek, za produkcję dom produkcyjny Dynamo, postprodukcję – Platige Image w kooperacji z Bros FX. Za realizację działań digital odpowiada agencja Gong.